• Kredyt pomostowy Unia Biznes

  Kredyt pomostowy Unia Biznes

  Kredyt inwestycyjny Unia Biznes przeznaczony jest dla tych klientów Banku, którzy w związku z realizacją projektów inwestycyjnych ubiegają się o dotacje z funduszy Unii Europejskiej lub programów wspólnotowych.

  Kredytem mogą zostać sfinansowane nakłady inwestycyjne związane ze stworzeniem nowego lub powiększeniem istniejącego majatku trwałego gospodarstwa rolnego.

  Dlaczego warto?

  Długi okres ważności promesy kredytowej – do 9 miesięcy
  Możliwość wystawienia Promesy według wzoru określonego przez Instytucję przyznającej wsparcie.
  Indywidualnie dopasowany harmonogram spłat kredytu
  Minimum formalności dokumentacyjnych na etapie składania wniosku kredytowego
  Długi okres kredytowania - do 10 lat.

  Przydatne informacje

  Jakie warunki należy spełnić?

  Wymagane jest udokumentowane zaangażowanie środków własnych na etapie rozpoczęcia realizacji przedsięwzięcia przed rozpoczęciem uruchomienia kredytu. Dla kredytobiorców będących podatnikiem podatku od towarów i usług VAT, przy ustalaniu kwoty kredytu, środków własnych i rozliczeniu celowości wykorzystania kredytu uwzględnia się wartość inwestycji pomniejszona o ww podatek.

  Jaka kwota?

  Minimalna kwota kredytu wynosi 10 000 zł. Maksymalna kwota kredytu jest uwarunkowana zdolnością kredytową Klienta, udziałem środków własnych Klienta w finansowaniu przedsięwzięcia i wartością przedsięwzięcia finansowanego kredytem.

  Minimalne warunki ochrony ubezpieczeniowej

  Bank akceptuje zawarte przez twoją firmę ubezpieczenie jako zabezpieczenie ekspozycji kredytowej, jeśłi spełnia ono uznawane w Banku minimalne warunki ochrowny ubezpieczeniowej, tj:

  Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu (Centrala)

  ul. Partyzantów 3A
  22-400 Zamość

  tel.: +48 84 638 54 49
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  NIP: 922-000-64-00
  REGON: 000502049
  KRS: 0000138178
  KOD SWIFT: POLUPLPR

  Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu z siedzibą w Zamościu ul. Partyzantów 3a wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000138178 przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 922 000 64 00, REGON 000502049