• Ubezpieczenie PROKREDYT +

  Ubezpieczenie PROKREDYT +

  PRÉVOIR

  Prévoir jest towarzystwem ubezpieczeniowym, założonym w 1910 roku we Francji.  Specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie. Głównym celem, jaki sobie stawia, jest zapewnienie ochrony finansowej rodzinom w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych (tj. choroba, wypadki, inwalidztwo, śmierć…).

  Od początku swojej działalności Prévoir funkcjonowało jako firma rodzinna. Do dnia dzisiejszego członkowie rodzin założycielskich posiadają 70% akcji, a pozostałe 30% należy do obecnych i byłych pracowników. Dzięki temu Prévoir jest firmą całkowicie niezależną kapitałowo od jakiejkolwiek grupy finansowej. W oparciu o bezpieczną politykę inwestycyjną, Prévoir zarządza swoimi aktywami w sposób długofalowy.

  UBEZPIECZENIE PROKREDYT +

  Produkt ProKredyt+ : jest produktem przygotowanym dla Banków Spółdzielczych. Zabezpiecza finansowo Kredytobiorcę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
  Zakres ubezpieczenia obejmuje śmierć Ubezpieczonego w wariancie podstawowym lub śmierć
  i inwalidztwo w wariancie  rozszerzonym. Świadczenie wypłacane z polisy jest równe aktualnemu zadłużeniu na dzień zdarzenia.

  Dlaczego warto?

  atrakcyjna składka
  wszystkie formalności załatwiane w Banku
  uproszczone procedury
  ochrona nawet do 85 roku życia!
  Możliwość dokupienia opcji "Czasowa niezdolność do pracy"
  Wybór między wariantem podstawowym(śmierć) oraz poszerzonym (śmierć i inwalidztwo)
  W przypadku wykupienia pakietu Assistance: pomoc w sytuacji awaryjnej, w zakresie medycznym, prawnym, informacyjnym  oraz technicznym 
  Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu (Centrala)

  ul. Partyzantów 3A
  22-400 Zamość

  tel.: +48 84 638 54 49
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  NIP: 922-000-64-00
  REGON: 000502049
  KRS: 0000138178
  KOD SWIFT: POLUPLPR

  Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu z siedzibą w Zamościu ul. Partyzantów 3a wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000138178 przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 922 000 64 00, REGON 000502049